Si ta Shërosh Jetën

Si ta Shërosh Jetën

4.90 

Bestselleri i Louise Hay, një libër i shitur në mbi 50 milionë kopje në mbarë botën.

Përshkrim

Bestselleri i Louise Hay, një libër i shitur në mbi 50 milionë kopje në mbarë botën. Louise Hay sjell përvojat e saj të cilat, me ndihmën e forcës së mendjes dhe të mendimit pozitiv, nga një jetë e rrënuar e çuan në piedestal, madje duke mposhtur edhe sëmundjen e kancerit pa ndonjë trajtim mjekësor.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.