Tregimet e gjyshit

Tregimet e gjyshit

4.80 

E tëra për të cilën kishte nevojë gjyshi i Denisit ishte kolltuku i tij i vjetër dhe pak kohë për të rrëfyer histori.

Përshkrim

E tëra për të cilën kishte nevojë gjyshi i Denisit ishte kolltuku i tij i vjetër dhe pak kohë për të rrëfyer histori. Gjyshi kishte tregime për çdo situatë – edhe për dëshirën e Denisit për t’u bërë fotograf apo edhe për kohën kur Denisi vendosi që të ndante me të tjerët dhuratat e Viti të Ri. Përmes këtyre tregimeve të gjyshit tani edhe ju do të keni mundësinë që të mësoni më tepër mbi dashurinë, shpresën, respektin dhe të merrni vendime të drejta në jetë

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.