365 PËRRALLA PËR NATËN E MIRË – VOL 1.

365 PËRRALLA PËR NATËN E MIRË – VOL 1.

10.00 

Kategoria:

Përshkrim

“365 Përralla për natën e mirë” është vëllimi i parë i përmbledhjeve me përralla. Në këtë libër janë përmbledhur përrallat më të njohura për fëmijë ashtu që në secilën natë përgjatë një viti t’ia rrëfeni fëmijëve dhe nipërve nga një përrallë të re. Ilustrimet e jashtëzakonshme me teknikat digjitale e bëjnë këtë përmbledhje një nga librat më të adhuruar për fëmijë.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.