SURPRIZA BLU & SURPRIZA ROZË

SURPRIZA BLU & SURPRIZA ROZË

7.00 

EFEKOS ju sjell albumet e bebeve Surpriza Blu dhe Surpriza Rozë – botime italiane.

Përshkrim

EFEKOS ju sjell albumet e bebeve Surpriza Blu dhe Surpriza Rozë – botime italiane. Bli një për vete që të ruash kujtimet më të bukura për vitin e parë të djalit apo vajzës tënde. Nëse nuk ke një bebe, atëherë ky album është një dhurata simpatike që mund t’ia bësh miqve, të afërmve dhe dashurve tuaj që sapo kanë sjellë në jetë beben e tyre.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.