“MËSOJMË NUMRAT DHE FRUTAT” nga cikli “Argëtohu dhe mëso”

“MËSOJMË NUMRAT DHE FRUTAT” nga cikli “Argëtohu dhe mëso”

Kategoria:

Përshkrim

Ju sjellim një libër shumë praktik dhe argëtues që fëmija yt të mësojë numrat dhe të njohë frutat. Plot ngjyrosje, matematikë dhe enigma zbavitëse që kanë për qëllim të zhvillojnë mendimin logjik të fëmijës. Botim origjinal i ekipit profesional të EFEKOS-it.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.