KAFSHËT QË NJOHA SË PARI

KAFSHËT QË NJOHA SË PARI

10.00 

Një libër përmes të cilit fëmija juaj do të mësojë për kafshët e shtëpisë dhe të pyllit, ku jetojnë ato dhe kush janë mamatë e tyre,

Kategoria:

Përshkrim

Një libër përmes të cilit fëmija juaj do të mësojë për kafshët e shtëpisë dhe të pyllit, ku jetojnë ato dhe kush janë mamatë e tyre, por dhe shumë gjëra të tjëra që zhvillojë inteligjencën dhe shkathtësitë e zgjidhjes së problemeve qoftë duke lujatur vetëm apo në çift.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.