ALBUMI I BEBES

ALBUMI I BEBES

15.00 

Në bashkëpunim me Toper sjellim albumin më të kërkuar për bebet në tregun frankofon.

Kategoria:

Përshkrim

Në bashkëpunim me Toper sjellim albumin më të kërkuar për bebet në tregun frankofon.
Bli një për vete që të ruash kujtimet më të bukura për vitin e parë të bebes tënde. Nëse nuk ke një bebe, atëherë ky album është dhurata më simpatike që mund t’ia bësh miqve, të afërmve dhe dashurve tuaj që sapo kanë sjellë në jetë beben e tyre.
Albumi i Bebes përveç se ruan kujtimet më të bukura, ndërlidh kënaqësinë e rritjes së bebes me ngjarjet më të rëndësishme të atij viti. Për më tepër, në xhepat e albumit mund të gjesh fleta shënimi dhe memoare me ilustrime të shkëlqyera, por edhe dietat e rekomanduara për bebe javë pas jave.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.