Hiqe të Keqen dhe ndjehu Mahnitshëm

Hiqe të Keqen dhe ndjehu Mahnitshëm

4.90 

Ky libër jep përgjigje për mënyrat se si njerëzit të përballen me problemet e përditshme dhe të ndërtojnë një të ardhme të ndritur.

Përshkrim

Ky libër jep përgjigje për mënyrat se si njerëzit të përballen me problemet e përditshme dhe të ndërtojnë një të ardhme të ndritur. Ailsa Frank me mjeshtri ka kombinuar teknikat unike dhe përvojën e saj në ndihmë të njerëzve që duan ta ndihmojnë veten. Informacionet që përmban ky libër do t’i bëjnë ëndrrat tua më pozitive dhe do t’ju ndihmojnë që ato ëndrra t’i bëni realitet.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.