Pasione të Zjarrta

Pasione të Zjarrta

7.00 

Një tjetër romancë e shkëlqyer nga Hannah Fielding. Historia e një zonjushe që ik nga përditshmëria për t’u vendosur në Afrikë – aty ku i zgjohen ndjenjat e dashurisë, por që përshkohen me shumë të panjohura, intriga, xhelozi dhe ndërskamca.

Përshkrim

Një tjetër romancë e shkëlqyer nga Hannah Fielding. Historia e një zonjushe që ik nga përditshmëria për t’u vendosur në Afrikë – aty ku i zgjohen ndjenjat e dashurisë, por që përshkohen me shumë të panjohura, intriga, xhelozi dhe ndërskamca.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.