KETI DHE MIQTË

KETI DHE MIQTË

2.00 

Një cikël prej 6 librash të shkëlqyer për fëmijë nga shkrimtarja e njohur britanike Bel Mooney me ilustrimet e Margaret Chamberlain.

Përshkrim

Një cikël prej 6 librash të shkëlqyer për fëmijë nga shkrimtarja e njohur britanike Bel Mooney me ilustrimet e Margaret Chamberlain. Ky cikël librash me protagoniste Ketin është për secilin fëmijë dhe miqtë e tyre – gjërat që u pëlqejnë, çfarë i mërzit, historitë e tyre me budallallëqe, çapkënllëqet dhe mënyrat se si argëtohen!

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.