VETËMASAZHI PËRGJATË MERIDIANEVE DHE AKUPUNKTEVE

VETËMASAZHI PËRGJATË MERIDIANEVE DHE AKUPUNKTEVE

4.90 

Një libër i shkëlqyer për aplikimin e masazhit të meridianëve dhe akupunkteve sipas traditës kineze.

Përshkrim

Një libër i shkëlqyer për aplikimin e masazhit të meridianëve dhe akupunkteve sipas traditës kineze. Zbulo se sim und ta ndohmosh veten duke kuruar një shumësi sëmundjesh përmes teknikave të masazhit. Të gjitha veprimet janë të ulsutruara me skemat përkatëse ashtu që të jesh në gjendje pa ndihmën e askujt ta ndihmosh veten.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.