LIBRI I ARTË I ENCIKLOPEDISË

LIBRI I ARTË I ENCIKLOPEDISË

15.00 

Ju sjellim “Librin e Artë të Enciklopedisë” më të mirën dhe më gjithëpërfshirësIn që keni parë ndonjëherë.

Kategoria:

Përshkrim

Ju sjellim “Librin e Artë të Enciklopedisë” më të mirën dhe më gjithëpërfshirësIn që keni parë ndonjëherë. Një botim i shkëlqyer i shtëpisë botuese Creabooks (Itali). Përmbajtja lakonike, dizajni fantastik, ilustrimet e shkëlqyera dhe shqipërimi për t’u admiruar janë tiparet që e bëjnë këtë botim vërtetë të artë.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.