ENCIKLOPEDIA IME E PARË

ENCIKLOPEDIA IME E PARË

9.00 

Ju paraqesim librin enciklopedik “Enciklopedia ime e parë” të cilën e sjellim në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Toper”.

Kategoria:

Përshkrim

Ju paraqesim librin enciklopedik “Enciklopedia ime e parë” të cilën e sjellim në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Toper”. Një botim që shuan një mori kureshtjesh përmes 555 pyetjeve dhe përgjigjeve nga historia, gjeografia, astronomia, artet, trupi i njeriut, shëndetësia, shkenca dhe teknologjia… Me pak fjalë, gjithçka që duhet të dini për këtë botë.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.