DITARI IM SEKRET

DITARI IM SEKRET

5.00 

“Ky ditar është top sekret. Mos e prek!”.
Një ditar me karakter edukativ me ngjyrat dhe ilustrimet më të bukura për vajzat që po rriten dhe duan të bëhen zonja të vërteta.

Kategoria:

Përshkrim

“Ky ditar është top sekret. Mos e prek!”.
Një ditar me karakter edukativ me ngjyrat dhe ilustrimet më të bukura për vajzat që po rriten dhe duan të bëhen zonja të vërteta. Gjithçka që duhet të dijë një vajzë e vogël para se të bëhet një tinejxherë e kohës dhe grua e së ardhmes. Pa dyshim, një nga prurjet më cilësore të EFEKOS-it. Mund ta gjeni në qendrat tregtare dhe libraritë më të frekuentuara.

Shqyrtime

Nuk ka vlerësime akoma

Bëhu i pari që vlerëson

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.